Kaip išsirinkti aukšto slėgio plovyklą?

Kaip išsirinkti aukšto slėgio plovyklą?

Sukūrė: Administratorius Pubblikuojama: Techninė informacija Publikavimo data: 2018-02-08 Topai: 306281 Komentarai: 0


Renkantis kokia aukšto slėgio plovykla Jums tiktų, reikia atkreipti dėmesį į 2 pagrindinius aspektus:

1.Koks aukšto slėgio plovyklos vandens srauto slėgis?

2.Koks vandens siurblio galingumas?

Vandens srauto slėgis,-tai matmuo apibūdinantis jėgą, kuri sukuriama vandens siurblio pagalba ir yra matuomaja barais. Kuo didesnis vandens spaudimas(arba srauto slėgis), tuo stipresnė jėga veikia nešvarius paviršius. Renkantis aukšto slėgio plovyklą, šis kriterijus yra labai svarbus. Jis nurodo, kiek švariai Jūs galėsite nuplauti norimą objektą.

Pavyzdys: Jei Jūs norite nuplauti lengvąjį automobilį, kurį eksploatuojate miesto sąlygomis, užtenka ir 100 Bar vandens srauto slėgio, jei norite nuplauti žemės ūkiui naudojamą techniką, Jums gali prireikti ir 200 Bar vandens srauto slėgio. Įsidėmėtina ir tai, kad per didelis vandens spaudimas gali sugadinti plaunamą paviršių.

Vandens siurblio galingumas,- matmuo apibūdinantis vandens srovės tekėjimo greitį, matuojamas litrais per valandą arba litrais per minutę. Didesnis siurblio galingumas, laiduoja greitesnį vandens tekėjimą per tam tikrą laiką ir tai reiškia efektyvesnį plovimą. Buitinėse, mažo galingumo, aukšto slėgio plovyklose šis matmuo gali būti 300l/h, pramoninėse nuo 700l/h.

Šie techniniai parametrai dar neparodo, visų aukšto slėgio plovyklos ypatybių. Lyginant du modelius turinčius vienodus slėgio ar galingumo parametrus, reikia atkreipti dėmesį į variklio ir vandens siurblio konstrukcijos ypatumus. Tokią informaciją gali suteikti gamintojo atstovas arba pardavėjas.

Įsidėmėtina: Prieš perkant aukšto slėgio plovyklą, reikėtų išsiaiškinti, kokių sąlygų reikia laikytis, kad įrenginys nebūtų sugadintas ir ilgai tarnautų.

Čia pateikiama keleta priežasčių, dėl kurių aukštos slėgio plovimo įrenginys , gali būti sugadintas:

Aukšto slėgio plovykla, yra sudėtingas įrenginys, turintis keletą techninių mazgų, kuriems reikalinga tam tikra kvalifikuoto specialisto priežiūra, todėl naudotojo eksploatacija pagal "savo supratimą" gali sutrumpinti aukšto slėgio plovyklos tarnavimo laiką arba sugadinti aukšto slėgio plovyklą.
Vidaus degimo variklio užkūrimas neprijungus vandens. Tai dažniausiai pasitaikanti problema. Vandens siurblys gali būti sugadintas per kelias minutes. 

Aukšto slėgio plovyklos nenaudojimas su užkurtu varikliu. Šiuo atveju vanduo cirkuliuoja tik aukšto slėgio siurblyje, ir tai padidina gedimo tikimybę.

Oro perteklius ir vandens trūkumas aukšto slėgio plovyklos siurblyje.

Jei į aukšto slėgio plovyklą vanduo tiekiamas ne iš tekančio šaltinio , o iš talpos(kada plovykla pati traukia vandenį), turi būti stebima , kad nenutrūktų į siurblį tiekiamo vandens srautas, ir į aukšto slėgio plovyklos siurblį nepatektų oro.

Vandens siurblio peršaldymas: Jei žiemą įrenginys yra paliekamas su vandeniu sistemoje, aukšto slėgio siurblys yra sugadinamas.

Šis blogas MB" Technikos rinka"nuosavybė https://

Žymės:

Palikti komentarą