  • Aukšto slėgio plovykla Könner & Söhnen KS PW160V-BL (bešepetė)
0 įvertinimai / Parašyti įvertinimą
  • Prieinamumas: 10
  • Gamintojas: Könner & Söhnen
  • Prekės kodas: KS PW160V-BL
Pageidauti
Palyginti
Žymės: aukšto slėgio plovykla, KS PW160V-BL, bešepetis, 160 bar, 8 m žarna
  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
Bešepetis variklis (apie 2000 W) patikimam darbui, teleskopinė rankena ir žarnos būgnas, 8 m sustiprinta žarna.
  • Maks. slėgis: 160 bar
  • Nominalus slėgis: 110 bar